TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Bizden Haberler

JCB 116D Çok Yakında Türkiye'de

JCB 116D Toprak silindiri üstün özellikleri ve lansman yılına özel avantajları ile çok yakında Türkiye'de.

JCB’den İlk Elektrikli Mini Ekskavatör: 19C-1 E-TEC

Sektörümüzün öncü dergilerinden Forum Makina, Nisan sayısında JCB’nin Satffodshire’deki tesislerinde düzenlediği lansmanla duyurulan ilk elektrikli mini ekskavatör modeli 19C-1 E-TEC’ye yer verdi. Kendi sınıfının en sessiz ve sıfır egzoz emisyonuyla çevre dostu olan bu modeli ile JCB, inovasyona verdiği önemi ve dünya mini ekskavatör pazarındaki gücünü bir kez daha göstermiş oldu.

JCB LOADALL Tanıtım Günü Bu Kez Ankara’daydı

Araç, araç üstü ekipman, iş makinaları, treyler ve dorse imalatçıları yayını olan Radüs Dergisi, son sayısında SİF JCB Ankara Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen LOADALL tanıtım etkinliğimize yer verdi.

JCB 2018’e Hazır

İnşaat sektörüne yönelik yayınlardan biri olan Formen Dergisi, son sayısında ve internet sitesinde SİF İş Makinaları Satış Direktörü Cömert Mustafa ile yapılan röportaja yer verdi.

SİF İş Makinaları Burtarım’da Sektörel Çözümlerle Boy Gösterdi

SİF İş Makinaları'nın tarım sektörüne hizmet veren birimi SİF TARIM, JCB'nin tarıma yönelik makine ve ataşmanlarıyla Bursa Tarım Fuarı'nda görücüye çıktı.

JCB LOADALL’ın 40. Yıl Dönümü 20 Ekim’de Kutlandı

JCB, 1977'de ilk Loadall'ı tasarlayıp üretmesinden 2016 yazına kadar olan sürede 200.000'inci teleskobik yükleyicisini üreterek bir rekora imza attı ve 200.000’ inci Loadall’ı üretme kilometre taşını geride bıraktı. Şimdi 2017 yılında, JCB teleskobik yükleyici satışlarında tartışmasız dünya lideri olarak bu simgesel makinenin 40. Yıl dönümünü 20 Ekim 2017 tarihinde kutladı.

JCB LOADALL Günleri Basında Yer Almaya Devam Ediyor

JCB LOADALL Günleri Basında Yer Almaya Devam Ediyor

Ovit Tüneli’ne ilk ışığı JCB JS 290 getirdi

Rize-Erzurum Karayolu arasında Ovit Dağı mevkiinde 2012 yılında yapımına başlanılan 14.5 kilometre uzunluğu ile dünyanın en uzun ikinci tüneli olan Ovit Tüneli’ndeki kazı çalışmalarında artık sona gelindi. Başbakan Binalı Yıldırım’ın da katıldığı törenle, Yıldırım’ın kullandığı JS 290 Paletli Ekskavatörümüz ile yapılan son dokunuşlar ile ışık görüldü.

JCB’LER İŞ BAŞINDA!

Geçtiğimiz hafta İzmir Bölge Müdürlüğümüzün girişimleri ve İZBETON A.Ş.’nin talebi doğrultusunda, firmanın Buca-Doğuş Caddesinde halen faal olan asfalt ve yol yapım işi şantiyesinde POWERBOOM 225 ve 3CXSM AEC model makinalarımız ile bir demo gerçekleştirildi.

İZMİR ve DENİZLİ 540-200 LOADALL'I SEVDİ

Geçtiğimiz hafta İzmir ve Denizli’de gerçekleştirilen Müşteri Günleri kapsamında çok sayıda firma ile bir araya gelindi ve 540-200 model LOADALL’ın tanıtımı yapıldı.

Artık Bize WHATSAPP'tan Ulaşabilirsiniz

SİF JCB olarak müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemi vurgulamak, onların ihtiyaçlarına ve sorunlarına daha hızlı cevap verebilmek adına, teknolojiyi ve hızla gelişen sosyal mecraları yakından takip etmeye devam ediyoruz.

İngiltere Başkonsolosluğu - Summer Garden Party

İngiltere Başkonsolosluğunun her yıl düzenlediği “Summer Garden Party” bu sene de Pera’daki Konsolosluk binasının bahçesinde 15 Temmuz Cuma günü gerçekleşti.

İzmir Bölge Müşteri Günleri - LOADALL

İlkini geçtiğimiz haftalarda Ankara Bölge Müdürlüğümüzde gerçekleştirdiğimiz LOADALL Müşteri Günlerinin ikincisi 13 Mayıs Cuma günü İzmir Bölge Müdürlüğümüzde düzenlendi. 540-170 ve 540-200 LOADALL modellerimizin tanıtıldığı organizasyona 50’yi aşkın müşterimiz katıldı.

Umut Sarının İçinde 6.Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile 2013 yılında başlattığımız Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 6.kuru Düzce, Bolu ve Zonguldak Belediyelerinde görev yapan 31 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne Operatör Eğitimi

Satış Sonrası Hizmetler Departmanımız tarafından 9 Nisan tarihinde Ordu Büyükşehir Belediyesi operatörlerine eğitim verildi.

Ankara Bölge Müşteri Günleri - LOADALL

7 Nisan Perşembe günü Ankara Bölge Müdürlüğümüzde 540-170 ve 540-200 LOADALL modellerimizin tanıtım organizasyonu düzenlendi. Müşterilerin organizasyona katılımı için davet içerikli posterler hazırlandı ve ilgili bölgelere sms gönderildi. 50’yi aşkın müşterinin katıldığı organizasyonda makinalarımıza ilgi büyüktü.

JCB’den En İyi Bölgesel LiveLink Kapsama Oranı Ödülü!

2015 yılı içerisinde LiveLink’li makinalarda yapılan bakımlar ve bu bakımların sisteme eksiksiz girişinin yapılması konusunda JCB’nin dünya çapındaki distribütörleri arasında %80’i aşan başarı oranımız sayesinde “En İyi Bölgesel LiveLink Kapsama Oranı” ödülünü aldık.

EKMEK TEKNENİZ 3 YIL GARANTİ ALTINDA

SİF İş Makinaları olarak, 2016 yılından itibaren 3CX ve 4CX model kazıcı-yükleyiciler ile birlikte standart olarak sunulan 3 YIL/4500 SAAT garanti uygulaması ile sektörümüzde bir ilke daha imza atıyoruz!

Yedek Parça Marketi açıldı!

Kurumsal web sayfamız olan sif.com.tr’de Servis ve Yedek Parça bölümümüzün altında, müşterilerimize online olarak orijinal yedek parça siparişlerini verebilecekleri yeni bir sayfa hizmete açıldı.

"Kraliçe’nin doğum gününde JCB selamı!"

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in doğum günü, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore'un ev sahipliğinde Büyükelçilik bahçesinde düzenlenen çay partisi ile kutlandı.

JCB'nin Sevgililer Günü Özel videosu yayında!

JCB’nin geçtiğimiz sene lansmanını yaptığı, 20 metreye erişebilen, böylece bugüne kadarki en yüksek erişim seviyesine sahip teleskobik yükleyicisi JCB 540-200’ü tanıttığı, Sevgililer Günü temalı bir video yayınladı.

Canavar Arabalar’a sponsor olduk!

31 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen Canavar Arabalar | Monster Hot Wheels etkinliğine SİF JCB olarak sponsor olduk.

SİF İş Makinaları’nın yetkili servis toplantısı İstanbul’da düzenlendi!

Türkiye iş makinaları sektörünün öncü firması, STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, bu yılki yetkili servis toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.

Türkiye’de çalışan en eski JCB’yi arıyoruz!

Türkiye'de çalışan en eski JCB’yi bulup, fotoğrafını instagram hesabında #eneskijcb hashtagiyle paylaşan takipçimiz bizden 78 Model Vintage kazıcı-yükleyici maketi kazanacak.

SİF TARIM'ın yeni bayisi: Özkarslıoğlu Tarım

SİF TARIM’ın 6. bayisi Kayseri’de faaliyet gösteren Özkarslıoğlu Tarım oldu. Bölgenin en büyük kimyasal gübre, hububat tohumu ve veteriner ilaçları satıcısı olan Özkarslıoğlu, toprak işleme, ekim ve ilaçlama makinalarında dünya markalarının distribütörlüğünü yapıyor.

Karabük ve Bartın Kazıcı-Yükleyici Demoları Gerçekleştirildi!

25 ve 26 Kasım tarihlerinde İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğümüz, Karabük ve Bartın’da JCB 3CX ve JCB 4CX Kazıcı-Yükleyici demosu gerçekleştirdi.

Growtech Fuarı’ndayız!

SİF Tarım olarak, 3 – 6 Aralık tarihleri arasında Antalya Expocenter’da gerçekleşecek olan Growtech Eurasia 2014’e katılıyoruz.

JCB'den Guinness'e giren hız rekoru!

JCB 3CX Kazıcı-Yükleyiciye yapılan bazı modifikasyonlarla geliştirilen JCB GT, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Umut Sarının İçinde 4. Kur Eğitimleri Tamamlandı

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile 2013 yılında başlattığımız Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 4. kuru Ankara Belediyelerinde görev yapan 25 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

STFA Dilovası Şantiye'sindeki geleneksel akşam yemeğinin Kasım ayı sponsoru SİF JCB oldu!

Gebze'de başlayıp İzmir'de sonlanacak 423 kilometrelik yeni otoyolun en önemli bölümünü oluşturan İzmit Körfez Köprüsü, 1.7 kilometrelik orta açıklığı ile dünyanın 4. büyük asma köprüsü olacak.

JCB Operatör yenilendi, geri geldi.

Başta operatörler olmak üzere, iş makinası sektöründe çalışan kişilerin kullanımına yönelik geliştirdiğimiz JCB Operatör isimli sosyal medya platformunu geliştirerek, iş makinası sektörünün Facebook’u olarak yeniden kullanıcılarla buluşturduk.

Dünya Okulu, Salman Khan'ın kitabı SİF JCB sponsorluğunda okuyucularla buluşuyor!

Dünyanın en yaygın online öğrenim platformu Khan Academy’nin kurucusu Salman Khan’ın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanan kitabı “Dünya Okulu” SİF İş Makinaları’nın katkılarıyla Türkçeleştirildi. Kitap, Khan Academy’nin hikayesini kurucusunun kaleminden anlatmanın yanı sıra, Salman Khan’ın eğitim reformu ve eğitim sisteminin geleceği ile ilgili görüşlerini de içeriyor.

Yıkım - Hafriyat Geri Dönüşüm Sektör Buluşmasına Altın Sponsor Olduk!

APA Yayıncılık tarafından 23 Ekim Perşembe günü İstanbul Pendik Greenpark Otel’de düzenlenen Yıkım – Hafriyat Geri Dönüşüm Sektör Buluşması’na SİF İş Makinaları olarak altın sponsor olduk.

SİF JCB Instagram hesabı açıldı!

SİF İş Makinaları olarak, dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşımı ağı olan Instagram’da kurumsal hesabımızı açtık.

Burtarım 2014’deydik!

SİF Tarım olarak 13 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa Tüyap Fuar Alanında düzenlenen Burtarım 2014’e katıldık.

Lord Bamford’a Onur Ödülü

Kraliyet Mühendislik Akademisi, Britanya'daki mühendislik çalışmalarından dolayı JCB Başkanı Lord Bamford’a onur ödülü verdi.

Erzurum Yetkili Servisimiz AKAR Makina’nın resmi açılışı yapıldı.

Erzurum Yetkili Servisimiz AKAR Makina’nın yeni binasının resmi açılışı, SİF JCB 40. Yıl Festivali kapsamında 26 Eylül Cuma günü gerçekleştirildi.

Tekirdağ Tarla Günleri’ndeydik!

SİF Tarım olarak 14 – 17 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenen Tekirdağ Tarla Günleri’ne katıldık.

SİF Tarım'ın en yeni bayisi Demirbakan Tarım

2011 yılından bu yana tarım sektörüne SİF TARIM birimi ile hizmet veren SİF İş Makinaları, bu tarihten bu yana tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve onlara özel çözümler sunabilmek amacı ile oluşturmaya başladığı tarım bayiliklerine sürekli bir yenisini ekliyor.

Güney Bayimiz Libra Makina Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı!

Güney Bayiimiz Libra Makina, JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasına artık Adana – Mersin yolu üzerindeki yeni yerinde devam edecek.

SİF JCB 40. Yıl Festivali Ankara’daydı!

SİF ve JCB’nin 40. yıl işbirliği vurgusu ile birlikte, SSH ürün/hizmetlerimizi tanıtmayı hedeflediğimiz müşteri günlerinin ikincisini 06 Haziran Cuma günü Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis binamızda, 250’ye yakın müşterimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Konya Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF Tarım olarak 27 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldık.

SİF JCB 40. Yıl Festivali İzmir’deydi!

SİF ve JCB’nin 40. yıl işbirliği vurgusu ile birlikte, SSH ürün/hizmetlerimizi tanıtmayı hedeflediğimiz müşteri günlerinin ilkini 23 Mayıs Cuma günü İzmir Bölge Müdürlüğü binamızda, 100’e yakın müşterimizin katılımıyla Alperin Servis ile birlikte gerçekleştirdik.

JCB’den SİF İş Makinaları’na birincilik ödülü

2013 yılında, Türkiye distribütörü olduğu JCB firmasından gerçekleştirdiği yedek parça alımında bir önceki seneye göre %35 büyüme gösteren SİF İş Makinaları, dünya çapındaki 250’nin üzerindeki distribütör arasında birinci oldu.

Diyarbakır İnşaat Fuarı’ndaydık!

17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Diyarbakır Tüyap’ta gerçekleşen Diyarbakır İnşaat Fuarı’na Güneydoğu Anadolu Bayimiz Yön Makina ile birlikte katıldık.

İngiliz Ticaret Odası İmza Töreni'ne Sponsor Olduk!

SİF İş Makinaları olarak 14 Nisan Pazartesi günü Birleşik Krallık Büyükelçilik Rezidansı’nda düzenlenecek olan imza törenine sponsor olduk.

3rd Annual Port & Rail Expansion Summit'e sponsor olduk!

SİF İş Makinaları olarak 10-11 Nisan tarihleri arasında Sütlüce’deki Hilton Golden Horn Otel’de gerçekleşecek olan 3. Annual Port & Rail Expansion Summit'e sponsor olduk.

Bursa Kent Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları Yedek Parça ve Ataşman Departmanı olarak 02 – 06 Nisan 2014 tarihleri arasında Bursa Tüyap’ta gerçekleşen Bursa Kent Fuarı’na katıldık.

Konya Tarım Fuarı’ndaydık!

Aksaray Tarım Bayimiz Şakiroğlu, 27 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldı.

Livelink Uydu Takip Sistemi'ni İş Ortaklarımıza Tanıttık!

JCB ile işbirliğimizin 40. Yılında, müşterilerimize standart olarak sunacağımız Livelink Uydu Takip Sistemi’ni 21 Şubat Cuma günü, The Point Hotel’de gerçekleştirdiğimiz lansman kokteyli ile iş ortaklarımıza tanıttık.

Adana İnşaat Fuarı’ndaydık!

12-16 Şubat 2014 tarihleri arasında Adana Tüyap’ta gerçekleşen Adana İnşaat Fuarı’na Güney Bayimiz Libra Makina ile katıldık.

Umut Sarının İçinde 3. Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile geçtiğimiz Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 3. kuru Sakarya Belediyelerinde görev yapan 20 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

Avrasya Tarım Fuarı’ndaydık!

Kocaeli Tarım Bayimiz Karataş Tarımcılık, 22-25 Ocak 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap’ta gerçekleşen olan Avrasya Tarım Fuarı’na katıldı.

Sarılar Grubu 500. JCB’yi teslim aldı!

Sarılar Grubu’nun üst düzey yöneticileri için, Aralık ayında JCB’nin İngiltere Staffordshire’daki kazıcı-yükleyici fabrikasına bir seyahat düzenlenmiştir.

Kayseri Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği, SİF İş Makinaları'ının yemeğinde buluştu!

SİF İş Makinaları Ankara Bölge Müdürlüğü tarafından, 18 Aralık Çarşamba akşamı Kayseri Ommer Otel’de Kayseri Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği üyelerine bir akşam yemeği düzenlenmiştir. Yemekte, Kazıcı-Yükleyici ve Ağır İş Makinaları ürün gruplarının tanıtımı gerçekleştirilirken, JS290 paletli ekskavatör ve 3CXSM kazıcı-yükleyici de otelin önünde sergilenmiştir.

Adana Bölgesindeki Müşterilerimize Ataşman Bilgilendirme Toplantısı ve Demosu Gerçekleştirdik!

14 Aralık Cumartesi günü, Adana servisimiz Ada Makina’da bölgedeki müşterilerimize SSH – Ataşman Satış Ekibimiz tarafından ataşman bilgilendirme toplantısı ve demosu gerçekleştirildi.

Denizli Yetkili Servisimiz Konman Makina Açıldı!

Denizli müşterilerimize hizmet verecek olan Konman Makina 6 Aralık Cuma günü yoğun bir katılım ile açıldı.

Growtech Fuarı’ndaydık!

SİF Tarım olarak, 4 – 7 Aralık tarihleri arasında Antalya Expocenter’da gerçekleşen Growtech Eurasia 2013’e katıldık.

JCB’NİN KAZICI-YÜKLEYİCİSİ 60 YAŞINDA

Dünyada en çok satılan kazıcı-yükleyicisi olma özelliğine sahip JCB kazıcı-yükleyici, 60’ıncı yaş gününü kutluyor.

İzmir Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak, 19 - 22 Eylül tarihleri arasında İzmir Enternasyonal Fuar Alanı’nda gerçekleşen İzmir Tarım Fuarı 2013’e katıldık.

Söke Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak, Ege Bayimiz Karabulut ile birlikte, 05 – 08 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Söke Tarım Fuarı 2013’e katıldık.

Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamız Görkemli Bir Törenle Açıldı!

Geçtiğimiz sene 17 Temmuz’da Sir Anthony Bamford’un katılımıyla temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamızın açılışını 23 Eylül 2013 tarihinde, görkemli bir törenle gerçekleştirdik.

Eskişehir Madenciler Sempozyumu'na sponsor olduk!

İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Bursa Şubemiz’in katkılarıyla, 14 Ağustos 2013 Çarşamba günü Eskişehir’de düzenlenen “Bölgesel Teşvik Uygulamalarının Eskişehir Maden Sektörüne Katkıları” konulu sempozyuma sponsor olduk.

Tokat Artova Devecikarkın Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin pikniğine ana sponsor olduk!

İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü’müzün katkılarıyla, SİF İş Makinaları olarak 30 Haziran Pazar günü, Tokat Artova Devecikarkın Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği Silivri - Büyükçavuşlu Köyü’nde gerçekleşen piknik organizasyonuna ana sponsor olarak katıldık ve JCB 3CX Kazıcı-Yükleyici model makinamızı sergiledik.

Konya Tarla Günleri’ndeydik!

SİF İş Makinaları olarak, 12 – 16 Haziran tarihleri arasında Konya Bahri Dağdaş Tarım Araştırma Enstitüsü’nde DLG tarafından düzenlenen Tarla Günleri’ne katıldık.

Komatek 2013’teydik!

SİF İş Makinaları olarak, 29 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Komatek 2013 Fuarı’na her ürün grubundan toplamda 27 makinamızı sergilediğimiz 2.000 m²’lik açık alan standımızla katıldık.

Shell Teknoloji Forumu’na Sponsor Olduk!

SİF İş Makinaları olarak 9-10 Mayıs tarihleri arasında Pendik Greenpark Otel’de düzenlenen Shell Teknoloji Forumu’na sponsor olduk.

JCB, Bir Milyonuncu Makinasını Renkli Bir Şekilde Kutluyor

Yüzlerce JCB çalışanı, şirketin bir milyonuncu makinasının üretimini kutluyor. Bu makinalar uç uca sıralandığında, bu kadar makina, İngiltere'den Avustralya'ya kadar uzanmaktadır.

Diyarbakır İnşaat Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiimiz Yön Makine ile birlikte, 11 – 14 Nisan tarihleri arasında Diyarbakır Tüyap’ta gerçekleşen Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Fuarı 2013’e katıldık.

SİF yedek parça satışında %41 büyüme gerçekleştirerek JCB'den 4.lük ödülü aldı!

SİF İş Makinaları, 2012 yılında JCB’den yapmış olduğu yedek parça alımında, bir önceki seneye oranla %41 büyüme göstererek 250 distribütör arasında 4.lük ödülü aldı.

Umut Sarının İçinde - 1. Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile Şubat ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz Umut Sarının İçinde eğitimlerinin ilk kurunu başarıyla tamamladık.

İzmir Mermer Fuarı'ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak 27-31 Mart 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşen Mermer Fuarı’na katıldık.

Ankara Citytech Fuarı'ndaydık!

Ankara Citytech Fuarı'ndaydık! SİF İş Makinaları olarak 27-30 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Citytech 2013’e katıldık.

Konya Tarım Fuarı'ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldık.

UMUT SARININ İÇİNDE

SİF İş Makinaları ve AKUT işbirliğinde hayata geçirilen “Umut Sarının İçinde” projesiyle belediyelerde görevli iş makinası operatörleri için Afet Lojistik Uzmanlığı Sertifika Eğitimleri düzenlenecek

İK

GÜÇ KAMPÜSÜN İÇİNDE

DrivelineCover

JCB marka makinaların aralıksız çalısabilmesi, ancak yetkili servislerde yapılacak düzenli bakımlarla mümkündür.

JCB DrivelineCover

JCB 3CX ve 4CX kazıcı-yükleyicilerin garanti süresi boyunca tüm periyodik bakımları bizden.

Garanti Süresince Bakım Bedava!

JCB 3CX ve 4CX kazıcı-yükleyicilerin garanti süresi boyunca tüm periyodik bakımları bizden.

SİF JCB Yetkili Servisleri Ödüllendirildi

SİF İş Makinaları yetkili servisleri, satış sonrası hizmetler sürecindeki başarılı performanslarından ötürü, JCB’nin üretim tesisleri ve Londra’yı kapsayan seyahate katılma şansı yakaladılar.

ORİJİNALİ KORUYUN

SORUNSUZ, GÜVENDE, KARLI OLUN ORİJİNALİ KORUYUN!

MAKİNANIN KIYMETİNİ BİL. EN İYİ KORUMA İÇİN, JCB OIL.

MAKİNANIN KIYMETİNİ BİL. EN İYİ KORUMA İÇİN, JCB OIL.

Sorun yok, Usta var.

Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nın müşteri memnuniyetini artırmak amaçlı olarak hizmete sunduğu gezici servis aracımız Usta Mobil geçtiğimiz haftalarda özel bir tasarımla giydirildi ve hizmet vermeye başladı.

TEPEDEN TIRNAĞA BAKIM, BAŞTAN AYAĞA TAKIM!

SİF İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nın JCB sahiplerinin iş makinalarını koruma altına almak adına geliştirdiği JCB GARAGE ve JCB GARAGE Extra ürünleri, yeni bir kampanya ile müşterilerimizin hizmetine sunuldu.

Makinanızı verimli kullanıyor musunuz?

Makinayı çalıştırmadan önce makinanın nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Her kumanda kolunu, düğmeyi, göstergeyi, anahtarı ve pedalı tüm fonksiyonlarıyla öğrenin

SİF JCB Facebook'ta

Facebook sayfamızı beğen, SİF İş Makinaları hakkında en yeni gelişmelerden haberdar ol, süpriz hediyeler kazan!

JCB 515-40

Her işin ustası JCB, Teleskobik Yükleyici ailesinin yeni üyesi JCB 515-40 ile kümes hayvancılığında da yanınızda!

Servis ve Yedek Parça Hizmetleri

Sif İş Makinaları, müşterilerinin hem garanti kapsamındaki, hem de garanti kapsamı dışındaki makinaları ile ilgili tamir ve bakım ihtiyaçlarına Türkiye genelindeki servis noktaları ile cevap vermektedir.