TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

SİF JCB Yetkili Servisleri Ödüllendirildi

13 Haz 2012

EN İYİ PERFORMANSI SERGİLEYEN

SİF İŞ MAKİNALARI YETKİLİ SERVİSLERİ

İNGİLTERE GEZİSİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

SİF İş Makinaları yetkili servisleri, satış sonrası hizmetler sürecindeki başarılı performanslarından ötürü, JCB’nin üretim tesisleri ve Londra’yı kapsayan seyahate katılma şansı yakaladılar.

SİF İş Makinaları yetkili servisleri, 2011 yılında göstermiş oldukları satış sonrası hizmetler sürecindeki başarılı performanslarından ötürü, 15-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında İngiltere’ye düzenlenen geziyle ödüllendirildi.

 

Servis yetkililerinin performansları 2011 yılında elde ettikleri yedek parça cirosu, servis hizmet kalitesi, servis ağını genişletmek için yapmış oldukları yatırım, SİF İş Makinaları kurumsallığına uygunlukları ve SİF İş Makinaları Ailesi ile uyumlu çalışmalar gibi kriterlere göre değerlendirildi.

 

Alperin (İzmir), Sesa (Ankara), Inter (İstanbul), Ak İş (Kırklareli), Ada (Adana), Eralp (Bursa), Akar (Erzurum), Elce (Konya) ve Antmak (Antalya) olmak üzere toplam 10 servisten 13 kişinin katıldığı gezi,  SİF İş Makinaları Yedek Parça Müdürü Fatih Irwin, SİF İş Makinaları Servisler Müdürü Levent Şendurgut ve SİF İş Makinaları Servis Yönetmeni Halil Yakar eşliğinde düzenlendi.

 

Geziye katılan servis yetkilileri, İngiltere Rochester’da bulunan JCB fabrikası ziyaretlerinde, yedek parça deposunu ve kazıcı-yükleyici ve teleskobik yükleyici üretim tesislerini gezdiler. Fabrika gezisi kapsamında, JCB’nin kalite kontrolü ve üretim hattı hakkında bilgi alan servis yetkilileri, depo ve sevkiyat işleyişini yakından gördüler.

 dd

 

Seyahatlerinin ikinci kısmında Londra’ya geçen ekip, orada yer alan dünyaca ünlü Madame Tussauds Müzesi’ndeki eserleri yakından görme fırsatı buldu, 135 metre yüksekliğindeki dünyanın en yüksek gözlem dönme dolabı London Eye’a binme şansı yakaladılar.Ayrıca, Tudor Hanedanı dönemindeki kıyafetlere bürünmüş rehberlerin verdiği, döneme dair bilgiler eşliğinde Hampton Court Sarayı’nı da gezen servis yetkilileri, son olarak Londra tarihinde yer alan korkunç cinayetler, katiller ve korkutucu hikayeler ve olaylardan esinlenerek yapılan Londra Zindanı Korku Tüneli’ni (The London Dungeon), Avrupa'nın en geniş akvaryumlarından biri olan London Sealife Aquarium’u ve Windsdor Castle’ı ziyaret ettiler.

 

Seyahat sonrasında bilgi aldığımız SİF İş Makinaları Servisler Müdürü Levent Şendurgut, yetkili servisler adına uzun zamandır ilk kez bu kadar kapsamlı bir gezi düzenlediklerini belirterek; yetkili servislerin seyahatten çok mutlu döndüklerini ve bunun motivasyonlarına pozitif yansıyacağına inandıklarını iletti. Bir sonraki sehayati daha kalabalık bir ekiple gerçekleştirmeyi umduklarını dile getiren Şendurgut, bu tür takdir ve ödül uygulamalarının yetkili servislerin performanslarını direkt olarak arttıracağına olan inancı tekrar etti.